top of page

Nieuwe website en nieuw logo

Hiep hiep hoera! Onze nieuwe schoolwebsite is geboren!

De tijd staat niet stil en het was tijd om onze website eens in een nieuw jasje te steken. We starten het nieuwe schooljaar met een nieuwe website en zijn er ontzettend trots op. De website en het nieuwe logo zijn van de hand van Sem van No More Sushi.


Een schoollogo en website zegt veel over een school. Daarom vonden we het fijn om samen met Sem en het schoolteam na te denken over wat onze school zo bijzonder maakt. Waarom zijn we hier zo graag? Waar staan we voor? Wat willen we de kinderen meegeven?


Gaspard de Coligny. Mijn school. Hier voel ik me thuis.


Gaspard de Coligny. Zijn school. Hier geven we Gods liefde door.


We hopen dat jullie er net zo blij mee zijn als wij!
Comments


bottom of page