top of page

Op zoek naar een warme school?

Wil je graag kennismaken met onze school? Dat kan op 5 februari!Dankzij het project ‘school in je buurt’ van Stad Gent maak je in één dag kennis met de scholen in jouw buurt. Neem deel aan de scholenwandeling of -fietstocht, en maak de juiste keuze voor jouw kind(eren).


Tijdens de schoolwandeling op 5 februari 2024 (8u30-11u20) kom je onder meer langs voor een bezoek en infosessie op onze school. Schrijf je in via schoolinjebuurt.gent.be voor de wandeling Stationsbuurt Noord 2.


Wil je liever enkel onze school bezoeken? Of kan je enkel ’s avonds?

We organiseren ook een avondsessie om 19u30. Hiervoor kan je je inschrijven via beleid@mijnschool.be.


We kijken er naar uit u te ontmoeten!


Kijk al gerust eens rond op onze website.

Opmerkingen


bottom of page