top of page

Mooie opfrisbeurt voor onze school!

Tijdens de zomervakantie is er alweer vanalles gebeurd op onze school. We kregen bezoek van een werkteam uit USA die onze school graag een hart onder de riem wou steken. Het werkteam van Betenbough homes hebben op onze school gratis hun diensten aangeboden en een berg werk verzet om de school op te frissen.Wat is er allemaal gebeurd?

  • De schoolpoorten kregen een nieuwe, frisse laag verf.

  • Het bureau van meester Erwin werd opgeknapt (plafond hersteld en geverfd).

  • 2 klassen kregen nieuwe rolgordijnen tegen de zon.

  • De moestuinbakken kregen een mooie omheining.

  • De grote gang werd opnieuw geschilderd, want door het installeren van brandveilige deuren waren er al enkele jaren kale plekken op de muur.

  • De muurtjes op de speelplaats kregen een houten bedekking.Samen met Sportquest hebben ze ook een heel fijn zomerfeest georganiseerd met spelletjes, hapjes en drankjes. Het was een heel gezellige tijd! We zijn erg dankbaar voor al het harde werk en de fijne contacten. Merci!

Kommentare


bottom of page